sprzatanie po budowie
Без рубрики

Sprzątanie po remoncie w Polsce

Bardzo trudno jest samodzielnie przeprowadzić niezbędne prace porządkowe, zwłaszcza jeśli trzeba posprzątać duże powierzchnie. Po remoncie na ścianach i podłodze pozostają odpady budowlane i drobno zdyspergowany pył cementowy, resztki tynku, zaprawy do płytek, farby i kleju z tapet na ścianach i podłodze. Nasze sprzątaczki zadbają o wszelkie zawiłości związane ze sprzątaniem pobudowlanym. I nie musisz tracić cennego czasu i energii.

Odpowiednie posprzątanie przestrzeni, w której prowadzono prace remontowo-budowlane, jest pracochłonnym i czasochłonnym zadaniem.

Koszt sprzątania po remoncie uzależniony jest od następujących czynników:

  • szczegółowy wykaz usług; 
  • powierzchnia pokoju; 
  • obecność mebli.

Na życzenie dostępne jest pranie chemiczne dywanów i mebli tapicerowanych. Jeżeli wykładziny podłogowe są całkowicie zabrudzone, zalecamy zwrócenie uwagi na usługę fabrycznego prania dywanów. Jest niedrogi i zapewnia świeżość dywanowi na długi czas.

Kto sprząta po remoncie?

Wyspecjalizowane firmy sprzątające rekrutują osoby o wysokim poziomie pracowitości, czystości i zamiłowaniu do czystości. Są to środki czyszczące lub, w starym stylu, środki czyszczące.  Taka firma sprzątająca sprzątanie po remoncie Oława, która specjalizuje się w sprzątaniu mieszkań po remoncie, może zapewnić szybkie i wysokiej jakości sprzątanie pomieszczeń z kurzu budowlanego, gruzu, szpachli czy resztek farby.

Jak zrobić sprzątanie mieszkania po remoncie ?

Proces sprzątania mieszkań po zakończeniu budowy różni się od sprzątania ogólnego. Głównie dlatego, że wymaga dokładniejszego oczyszczenia powierzchni. Mieszanki budowlane pozostawiają trwałe ślady, które za pierwszym razem są prawie niemożliwe do zmycia improwizowanymi środkami. Profesjonalna firma sprzątanie po remoncie Zabrze przewiduje taką możliwość i dostarcza swoim sprzątaczom wszelkie niezbędne środki do usunięcia: 

  • szpachlówki;
  • malatura; 
  • pył budowlany;
  • klej i lakier.

W przypadku profesjonalistów Twoje zadanie sprzątania ogranicza się do 2 punktów: złóż zamówienie i sprawdź wynik. Wolny od kurzu budowlanego i plam. Brak gruzu i stęchłego powietrza. Dowiedz się, jak wygląda Twój remont!

Sprzątanie po remoncie Wieliczka to ważny i złożony proces, który zajmuje dużo czasu i wysiłku. Profesjonalne czyszczenie pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze i uzyskać wysokiej jakości efekt. Tylko profesjonaliści sprzątający posiadają cały sprzęt, środki czystości i wiedzę, jak prawidłowo zastosować ten arsenał w praktyce. Fachowcy z odpowiednim doświadczeniem i kwalifikacjami. Poradzimy sobie z zadaniem o dowolnej złożoności, skutecznie wyeliminujemy skutki remontów w lokalach, niezależnie od ich powierzchni i stopnia zanieczyszczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.